Prodejte s námi nemovitost za nejvíce peněz

Prodejte s námi za více peněz a rychleji. 90% prodávajících neví, že by mohli prodat svoji nemovitost za vyšší cenu.

K nemovitostem přistupujeme individuálně. Každá nemovitost má specifické výhody a silné stránky. Ty představíme kupujícím a prodáme Vaši nemovitost jako by to byla naše vlastní.

Díky dlouhodobým zkušenostem v realitním světe máme postupy pro rychlý prodej nemovitostí za nejvyšší cenu.

90% prodávajících neví, že by mohli prodat za více!

Vyvarujte se chyb ostatních prodávajících!

Petr Fila
Read More
Stručně: zkušený makléř s patřičnými kontakty a obsáhlou databází klientů. Prodal co jsem potřeboval prodat, sehnal co jsem potřeboval koupit. Důvěra a solidní jednání. Netlačí na pilu a zbytečně nemluví. A hlavně - co se řeklo, to platilo!!
Libuše Čechová
Read More
Pan Stehlík je velice spolehlivý člověk, má promptni přístup, byli jsme moc spokojeni při prodeji a nákupu nemovitosti. Se vším poradí, všude s Vámi zajde, doporučí odborníky. Všem vřele doporučuji se na tohoto člověka obrátit.
Mirek Dvořák
Read More
Děkujeme, za rychle vyřízení pronájmu bytu, vyřízení všech náležitostí, profesionální přístup a ochotu. Doporučujeme
Ivana Pojerová
Read More
Radek Stehlík - profesionální přístup, vše zařídil, velice ochotný,spolehlivý. Veškeré papíry vyřídil za nás. TOP. Všem vřele doporučuji!!
Jitka Moravcová
Read More
Doporučujeme! Profesionální jednání a prezentace. vše za nás zařídil a o vše se perfektně postaral. Příště opět volíme Deluxe reality👍
HAna Urabetzová
Read More
Děkujeme za rychlé pronajmutí bytu, vše proběhlo do týdne , nachystané nájemní smlouvy, krásné fotky.Jsme maximálně spokojeni a vřele doporučujeme. Diky
Previous
Next
Popište prosím nemovitost a vaši představu