Načítání...
 
 
 
lupa

 


 
 
 


 
 
 

NEMOVITOSTI

Úvod > NEMOVITOSTI > Prodej rodinný dům

Prodej rodinný dům, Hrubá Vrbka, Hodonín

Zveřejněno 3.11.2017 13:40 - Zobrazeno: 7132×
Původně: 6 990 000 Kč
Po slevě: 5 499 000 Kč vč. provize a právních služeb
Rozloha: 130 m2
Energetická náročnost: G
Nabízíme k prodeji luxusní rodinný dům v obci Hrubá Vrbka 4+1.
 
V domě proběhla nákladná rekonstrukce navržená a realizovaná firmou Interno Design Zlín.
 
Veškerý nábytek je navržen a laděn na míru, včetně skříní ve sklepech.
 
Při realizaci bylo myšleno i na nadstandartní prvky, celý dům je hlídán kamerovým systémem s alarmem, dálkovým přístupem přes mobil lze zapnout topení, automatická závlaha zahrady,tepelné čerpadlo zajišťuje ohřev bazénu a koupání až do podzimu, vstupní dveře nejvyšší bezpečnostní třídy, v celém domě jsou předokenní žaluzie, kvalitní filtrace vody, brány na dálkové ovládání, vzrostlá zahrada od architekta, zastřešený a osvětlený bazén, posezení pod krytou pergolou.
 
Za poplatek je možné zajistit hlídání domu agenturou, stejně tak lze přenechat peči o zahradu specializované firmě a spoustu dalších věcí lze zařidit tak, aby měl majitel co největší pohodlí a bezstarostné bydlení.
 
Parkovat lze v dvougaráži přímo před domem, popřípadě na dvoře. Vedle garáže je zimní zahrada vhodná jako menší posilovna, nad garáží jsou další obytné prostory v současné době využívány jako skladové prostory.
 
V přízemí se nachází zimní zahrada, předsíň, kuchyň, pracovna, pokoj, koupelna, wc, vstup do sklepa, celkový výměr přízemí je 79m2.
 
1NP se nachází 3x pokoj, koupelna, wc, celkový výměr 1. NP je 58m2.
 
V domě je zavedena kanalizace, elektřina, voda je ze studny s aktuálním rozborem a je bez závad.
 
Nachází se v naprosto klidné lokalitě a je vhodný pro klienty kteří hledají odpočinek a klid před stresem a útěk z města.
 
Vzdálenosti : Praha 300km, Brno 100km, Hodonín 35km, Bratislava 120km, Vídeň 140km
 
Cena 5.499.000,- Kč + provize RK
 
Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad…), hypoteční poradce (celkové vyřešení financování nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd…)
Výhody:
+ Klidná lokalita
+ Po nákladné rekonstrukci
+ Bazén
+ Tepelné čepadlo
+ Kamerový systém

Fotky

 
 
obrázek nemovitosti Prodej rodinný dům
obrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný důmobrázek nemovitosti Prodej rodinný dům


Vypočítat trasu z:

Mapa

 
 
 © DeluxReality.cz | webdesign | admin
Obrázky: FreeDigitalPhotos.net, OpenCliparts.org