fbpx

Služby

1. Výkup nemovitostí

Máte nemovitost, kterou chcete prodat rychle a spolehlivě. Do 24 hodin máme pro Vás nachystanou hotovost. Veškeré právní náležitosti zařídíme k vaší spokojenosti.

2. Prodej nemovitostí

Ať prodáváte dům či byt, můžete se na nás spolehnout. Vše co řekneme platí. Vše děláme tak, jako by prodávaná nemovitost byla naše a ne klienta. Řídíme se heslem prodej tak jako bys prodával svou nemovitost. Bezpečí prodávajícího i kupujícího jsou na prvním místě. Prodej vždy probíhá s právní úschovou.

3. Pronájem nemovitostí

Díky velkým zkušenostem s pronájmy najdeme spolehlivého nájemníka velice rychle, nemusíte řešit přepisy energií, smlouvy apod.

4. Financování nemovitosti

Lze financovat nemovitost tak, že nemusíte chodit do banky? Ano s námi to jde a zároveň vybereme aktuálně tu nejlevnější banku. Za 12 let praxe jsme vyřídili každý měsíc 1 hypoteční úvěr.

5. Příprava a konzultace před prodejem

Chcete prodat za co nejvyšší cenu? Věnujte čas přípravě svojí nemovitosti a spolehněte se na naše služby. Čím lépe nemovitost vypadá, tím výhodněji se dá prodat. Využijte našich služeb a zkušeností.

6. Služby po prodeji

Přepisy energií, daňová přiznání, přihlášení k dani z nemovitosti, směrné hodnoty pro finanční úřad, pozůstalostní odhady, vše nechte na nás, věnujte svůj čas věcem, které Vás baví, my zařídíme zbytek.